KLUBI RENT / CLUB RENTAL

Tallinna südalinnas asuv ööklubi Venus pakub Teie firmale võimalust korraldada meeldejääv üritus meie ruumides. Olgu selleks jõulupidu, tooteesitlus, poissmeesteõhtu, nõupidamine või sünnipäev. Meil on Teile pakkuda erineva suurusega ja erinevate lahendustega ruume. Vali enda jaoks sobiv pakett ja kirjuta meile oma soovidest ja jägemusest peo osas. Meie muudame Teie ürituse säravaks ja meeldejäävaks! Kirjutage meile ja küsige lisa.

Klubi

Kogu klubi mahutab kuni 700 inimest. Peasaalis asub suur tantsuplats ja lava, mida on vajadusel võimalik suuremaks ehitada. Samuti asuvad peasaalis kolm suurt ekraani, mida on võimalik kasutada nii reklaampinnana kui ka konverentside korraldamisel. Klubis on olemas kvaliteetne heli- ja valgustehnika ning meie kaudu on võimalik tellida erinevaid tehnilisi lahendusi, esinejaid ja cateringi teenust.

Licor 43 ja Remy Martin Lounge

Mugav ja stiilse disainiga Licor 43 ja Remy Martin Lounge mahutab kuni 50 inimest ning pakub Teie seltskonnale privaatset olemist. Lounge´s asub kaks telekat, mis võimaldavad näidata nii pilte kui ka video materjali. Lounge´l on kaks eraldi sissepääsu.

Bacardi rõdu

Bacardi rõdul, mis mahutab kuni 100 inimest, asub 5 istumisboksi. Rõdult avaneb suurepärane vaade tantsuplatsile ja lavale ning eraldi baar muudab rõdul viibimise väga mugavaks ja vajadusel ka privaatseks. Samuti asub rõdul kolm televiisorit, mida saab vastavalt soovidele kasutada. Rõdule viib kaks eraldi treppi.

Lisaks eelpool kirjeldatule pakume veel:

  • Tänu aastatepikkusele kogemusele ürituste professionalset korraldamist
  • Võimalusi tellida erinevaid DJ´sid, artiste ja õhtujuhte
  • Koostööd mitme erineva catering firmaga
  • Suitsuruumi suurusega 20m2
  • Garderoobi, mis mahutab kuni 1000 inimese üleriided
  • Esinejate tarbeks eraldi backstage
  • Kolm projektorekraani ja 11 televiisorit

Meie muudame Teie ürituse säravaks ja meeldejäävaks! Kirjutage meile ja küsige lisa.
Info:

venus@venusclub.ee

+372 5519999


Discotheque Venus Club, located in the heart of Tallinn, offers your company the opportunity to organize a memorable event in our venue. Be it a Christmas party, bachelor’s party, meeting or birthday. We can provide spaces of various sizes with various solutions.
Choose a suitable package and write us about your wishes and vision for your party.
We will make your event sparkling and memorable! Write to us and ask for more.

Club
The entire club accommodates up to 700 people. You can order the catering, lighting solutions and performers through us. Price to be agreed.

Licor 43 ja Remy Martin Lounge
The Licor 43 and Remy Martin Lounge can accommodate up to 50 people. The Lounge can be reserved from Tuesday to Sunday during the club’s opening hours. Price to be agreed. It is also possible to book a section of the Lounge.

Bacardi Balcony
There are 5 seating booths on the Bacardi Balcony. The balcony accommodates up to 100 people. There is a separate Bacardi Bar on the Bacardi Balcony. The Bacardi Balcony can be reserved from Tuesday to Sunday during the club’s opening hours. Price to be agreed.

More info:

venus@venusclub.ee

+372 5519999