AASTALÕPUPEOD ÖÖKLUBIS VENUS

Tallinna südalinnas asuv ööklubi Venus pakub Teie firmale võimalust korraldada meeldejääv üritus meie ruumides. Olgu selleks jõulupidu, tooteesitlus, poissmeesteõhtu, nõupidamine või sünnipäev. Meil on Teile pakkuda erineva suurusega ja erinevate lahendustega ruume. Vali enda jaoks sobiv pakett ja kirjuta meile oma soovidest ja jägemusest peo osas. Meie muudame Teie ürituse säravaks ja meeldejäävaks! Kirjutage meile ja küsige lisa.

Klubi

Kogu klubi mahutab kuni 600 inimest. Peasaalis asub suur tantsuplats ja lava, mida on vajadusel võimalik suuremaks ehitada. Samuti asuvad peasaalis kolm suurt ekraani, mida on võimalik kasutada nii reklaampinnana kui ka konverentside korraldamisel. Klubis on olemas kvaliteetne heli- ja valgustehnika ning meie kaudu on võimalik tellida erinevaid tehnilisi lahendusi, esinejaid ja cateringi teenust.

Jack Daniel´s ja Remy Martin Lounge

Mugav ja stiilse disainiga Licor 43 ja Remy Martin Lounge mahutab kuni 50 inimest ning pakub Teie seltskonnale privaatset olemist. Lounge´s asub kaks telekat, mis võimaldavad näidata nii pilte kui ka video materjali. Lounge´l on kaks eraldi sissepääsu.

Bacardi rõdu

Bacardi rõdul, mis mahutab kuni 100 inimest, asub 5 istumisboksi. Rõdult avaneb suurepärane vaade tantsuplatsile ja lavale ning eraldi baar muudab rõdul viibimise väga mugavaks ja vajadusel ka privaatseks. Samuti asub rõdul kolm televiisorit, mida saab vastavalt soovidele kasutada. Rõdule viib kaks eraldi treppi.

 

Bombay Sapphire VIP Lounge

Täiesti eraldiseisev ruum mahutab kuni 15 inimest ning sealt avaneb suurepärane vaade tervele tantsuplatsile ja lavale.

Lisaks eelpool kirjeldatule pakume veel:

  • Tänu aastatepikkusele kogemusele ürituste professionalset korraldamist
  • Võimalusi tellida erinevaid DJ´sid, artiste ja õhtujuhte
  • Koostööd mitme erineva catering firmaga
  • Suitsuruumi suurusega 20m2
  • Garderoobi, mis mahutab kuni 1000 inimese üleriided
  • Esinejate tarbeks eraldi backstage
  • Projektorekraan ja 11 televiisorit

Meie muudame Teie ürituse säravaks ja meeldejäävaks! Kirjutage meile ja küsige lisa.
Info:

venus@venusclub.ee

+372 5519999