KLUBIST

Tallinnas, Viru Väljakul, asuv tänane klubihoone ehitati Tallinna Linna ja Tuletõrje Seltsi eestvedamisel aastatel 1872-1873. Hoone arhitekt oli Ferdinand Kordes.

Legendaarses tuletõrjemajas toimus klubiline tegevus juba maja algusaastatest – hoones tegutsesid nii laulukoorid kui ka orkester.

1947. aastast olid klubiruumid Tallinna Miilitsaklubi kasutuses. Neil aastail töötas klubi ka kinosaalina.

1951. aastal nimetati hoone Tallinna Tuletõrjemajaks ja tuletõrjealase tegevuse kõrval arendati hoogsalt klubilist liikumist – majas töötas linna tuntumaid näiteringe, tegutsesid rahvatantsurühm “Tuisuline” ja segakoor “Sõprus”.

Aastatel 1955-57 kogus maja tuntust ka tantsusaalina kus kuni Nõukogude võimu lõpuni tegutses linna menukaim diskoteek.

2000. aasta jaanuaris avati Venus Club millest sai kiiresti linna üks populaarsemaid ööklubisid.

2005. aasta 4. veebruaril alustas tööd uus Venus Club.

26.06.09 toimus Venuses kaadrivahetus ja tööd alustas uue imagoga Venus Club.

 • GUILTY PLEASURES: PIN-UP SP...

  Reedel keerame ajaratast tagasi ning suundume Pin-Up ajastusse. Muusikat valib DJ Mihkel Eller. Venuse showbaari leti vallutavad Amici Tantsutüdrukud ning

 • GENKA & PAUL OJA ESITLEVAD:...

  Veerandsada aastat tagasi sai kõik alguse ja just Venus Club`st. Nostalgilisele HIP HOP`i õhtule lisab mõnusat tantsubiiti DJ Raigo Brauer.

 • SKY PLUS AFTERPARTY

  Raadio Sky Plus ametlik klubipidu! Reedel, 29. oktoobril klubis Venus Club! Parima tantsumuusikaga kostitavad DJ-d ANDI RAIG ja BAD J.

 • NANCY LIVE

  Õhtu täis nostalgiat ja parimat tantsumuusikat nii meilt kui mujalt. Venuse laval 90´ndate popiidol NANCY! DJ Sven Arusoo ning showbaariletil

 • TERMINAATOR LIVE

  Venuse laval legendaarne TERMINAATOR! Plaate keerutab: DJ Ahto Kruusmann Venuse letil: Legacy Agency Tantsutüdrukud Janu kustutab: Captain Morgan NB: Bänd

Kõik sündmused